Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi C1 Blok No:2B İç Kapı No: 376 Ataşehir/İstanbul

Mobil Uyglamalar

By Mühendis Mobil Uygulamalar

Günümüzde neredeyse herkesin, yanından ayırmadığı akıllı cihazlara (telefon ve tablet vs.) kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denir.

By Mühendis - Mobil Uygulamalar
Mobil Uygulamalar

Çoğu mobil uygulama hayatı kolaylaştırmak için yapılmıştır. Haber, oyun, müzik, banka, fotoğraf, spor ve daha birçok alanda var olan uygulamalar sayesinde yaşamınızı kolay hale getirebilirsiniz. By Mühendis bu noktada sizin için işlerinizi kolaylaştıracak mobil uygulamaları tasarlamakta ve kodlamaktadır.

By Mühendis ile Android veya IOS uygulamalar konusunda müşterilerinize her yerden ulaşılabilir, pratik ve kullanımı kolay uygulamalar sunabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar Neden Gereklidir?

By Mühendis - Mobil Uygulamalar Neden Gereklidir


Mobil uygulamalar mobil web siteleri ile karıştırılmamalıdır. Mobil uygulamlar kullanıcılara web sitelerinden daha yakındır. Çünkü bu uygulamalar sayesinde ulaşmak istediğiniz kullanıcılara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca var olan kampanya ve duyurularınızı bildirimler sayesinde hatırlatabilir, yeni oluşturulan kampanya ve duyuruları ise yine bildirimler sayesinde iletebilirsiniz. Marka kimliği yaratma konusunda zorlanan firmalar için de mobil uygulamalar güçlü bir imajın çizilmesinde yardımcı olacaktır. Bir de bu uygulamalar, dijital bir pazarlama aracı oluşturmak isteyen markaların da işine yarayacaktır.

Özellikle üretici olarak çalışan firmaların, müşterileriyle paylaşacakları ürün ve stok bilgilerinin sadece web sitelerinde değil, kişisel uygulamalarında da paylaşılıyor olmasını sağlayacaktır. Firmaların müşterileri ile olan iletişimlerini güçlendirecek ve müşterilere en üst düzeyde fayda sağlayacaktır.

By Mühendis farkı ile mobil uygulama geliştirmelerine başlamak için hemen iletişime geçiniz.