Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi C1 Blok No:2B İç Kapı No: 376 Ataşehir/İstanbul

Logo / Banner

By Mühendis Logo Banner

Reklam veya tanıtım amacıyla Banner'larınız hazırlanarak web sitelerinizde size özel çalışmalar yapılır. Bannerlar genelde logo ile birlikte tasarlanır ve web siteyi görsel açıdan zenginleştirip ziyaretçilerin dikkatini ve ilgisini çekerek hedef siteye yönlendirir.

By Mühendis - Logo
Logo Banner

Web sitenize uygun çözünürlükte .png, .jpg, .webp vb. bir çok formatta Logo ve Banner tasarımlarınız yapılmaktadır.

By Mühendis ile yüksek çözünürlükte ve dilerseniz .PSD formatı ile logo ve banner'larınızı alabilirsiniz.

Logo ve Banner Nedir?

By Mühendis - Banner


Banner nedir?
Banner kelimesinin sözlük anlamı “manşet, büyük başlık”tır. Web sitelerinin içine yerleştirilen reklam panolarıdır. Bir web sitesinin büyük kitlelere ulaşabilmesi için en etkili yollardan biri banner reklamlarıdır. Bu sizin web sitenizden ayrı birşeydir. Sizin web sitenizin dışında, fakat sizin ilgi duydugunuz bir müşteri kitlesi veya izleyicisi bulunan bir başkasının web sitesine ücret karşılığı sizin reklam panonuz yerleştiriliyor. Ayrıca, sizin web siteniz izleyici portföyüne ilgi duyan varsa, sizde web sitenize reklam panosu alarak para kazanabilirsiniz.

Logo nedir?
Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Amblem ve maskottan farklı olarak ayırt edici özellikler yanında firmanın ismini de yansıtır. (Örn: Coca Cola’nın el yazısı tarzındaki logosu, IBM’in EBAY’ın CNN’in logosu…) Logo yaratmak için kullanılan fontlar yeni tasarlandığı gibi mevcut fontlarda olabilirler.