Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi C1 Blok No:2B İç Kapı No: 376 Ataşehir/İstanbul

Size Özel

By Mühendis Çalışma Prensipleri

By Mühendis sizin için sizin istediğiniz şekilde bir analiz çıkarır ve uygun fiyat üzerinden isteklerinizi profesyonelce yerine getirir. By Mühendis'in çalışma prensiplerini aşağıda görebilirsiniz.

Yüksek Kalite

Projeleriniz veya alacağınız destek işlemlerinde sizi memnun edecek yüksek kalitede iş yapımı benimsenmiştir. Yapılan işlemlerde en üst kalitede hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

By Mühendis için küçük veya büyük iş ayrımı yoktur. Yapılan tüm işlerde Tahmin, Planlama, Organizasyon, Yürütme, Koordinasyon ve Kontrol esas alınır.

By Mühendis yaptığı işlerde piyasada yaptığı işlerden edindiği tecrübe ile birlikte doğru bilgi ve doğru strateji ile işlerinize üst düzet önem vermekte ve bu yönde hareket etmektedir.

Zengin İçerik

Kaliteli ve Zengin içerik, özellikle google'ın son algoritma güncellemeleri ile SEO'dan daha önem kazanan ve organik trafik elde etmek için olmazsa olmazlardandır.

By Mühends ziyaretçilerinize zengin, doğru ve kapsamlı içerikler sunmanızı sağlar. SEO içinde gerekli olan özgün ve sizi anlatan içerikler üretmek google'da sizi üst sıralara taşımak hedeflenir.

İçerik görselleri, İnfografikler, Video, Sıkça Sorulan Sorular, Tablolar, Listeler, Ziyaretçi ve Kullancı Yorumları, Konuyla benzer ve alakalı içerikler, araştırmalar gibi pek çok konu By Mühendis tarafından size sunulmaktadır.

Modern Dizayn

Her yıl çıkan web tasarım trendlerinden seçim yapabileceğiniz bir çok seçenek olsa da hangisini gerçekten kullanmanız gerektiğini belirlemek zordur.

By Mühendis, içeriğinizin ister mobil ister masaüstü cihazlarda görünümünü iyileştirmek ve bunu yaparkende en güçlü modern dizayn tekniklerini kullanır.

Ziyaretçilerin odaklamasını daraltmak, sitenizin performansını artırmak için modern web sitesi tasarımları konusunda By Mühendis yanınızda.

Sağlam Kodlama

Kodlama yapabilmek günümüzde sunulan bir çok çeşitli araç sayesinde çok kolay hale geldi. Evinizde otururken 1 saatlik bir çalışma ile web siteleri yapabilir, servisler yazabilirsiniz.

Kodlama yapmak bu kadar kolaylaşmışken neden By Mühendis? Çünkü kodlamanız sağlam olmaz ise bir süre sonra sisteminizde hatalar oluşabilir veya saldırıya uğrayabilirsiniz.

By Mühendis size temelleri sağlam oluşturulmuş bir yazılım tasarımı ile birlikte güçlü methodlar sunmaktadır.

Özel Fiyat

By Mühendis'ten aldığınız hizmetler için tamamen size ve projenize göre fiyat çalışması yapılmaktadır.

İşlerin büyüklüğüne göre, işin süresine göre veya kaç parça iş olduğuna göre size özel bir fiyat çalışması yapılarak bu yönde teklif yapılır.

By Mühendis sizin için en uygun fiyatı çıkarmaya çalışır. Uygun fiyat kalitesiz iş demek değil aksine işinize yarayacak ve sizin işinizi çözecek seçenekler üzerinden gidilerek bir fiyat çalışması yapılır.

Ücretsiz Destek

Yapılan tüm projelerde 1 aylık ücretsiz yazılım desteği verilmektedir. Bu süre projenizin büyüklüğüne göre uzatılabilir.

By Mühendis tarafından oluşabilecek olası bir hata durumunda ücretsiz olarak destek verilir ve hata çözümü için çok kısa sürelerde dönüşler yapılır.

Merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz konular ile ilgili bilgi@bymuhendis.com mail adresi üzerinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Size Özel fiyat çalışması